تولید باکس بتنی در شهرداری ساری

نویسنده : دبیرخانه 1396/09/04


تولید باکس بتنی در شهرداری ساری

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری ساری گفت: خط تولید باکس بتنی برای نخستین بار در کشور، در این سازمان آغاز شد.

کال آقامیری اظهار داشت: تعطیلات در سازمان عمران به هیچ عنوان مفهومی ندارد و در این راستا شاهد تلاش پرسنل این سازمان در عمران و آبادانی مرکز استان هستیم.

وی افزود: در نخستین روزهای سال 92، سازمان عمران شهرداری ساری موفق به تولید باکس بتنی برای احداث انواع کانالهای درون شهری جهت هدایت آب های سطحی شده است.

آقامیری گفت: در بین سازمان های عمران سراسر کشور، سازمان عمران ساری به عنوان نخستین سازمان موفق به تولید باکس بتنی شده است. وی بیان داشت: با اجرای این پروژه سازمان عمران در بخش تولیدات بتنی و ساخت باکس های بتنی به مرحله خودکفایی رسیده است.

آقامیری افزود: در حال حاضر اجرای پروژه کانال در بلوار پاسداران با باکس های بتنی این سازمان در دستور کار قرار دارد، 35 هزار بلوک بتنی توسط واحد تولیدات مصالح بتنی آماده بهره برداری است.

وی بیان داشت: سازمان عمران در سال جدید اهداف مقدسی را دنبال می کند و تأمین رضایت شهروندان در واقع مهم ترین هدف همه عوامل در سازمان عمران است و سعی بر این داریم تا با تحقق این مهم، منشور ملی ما که پیام گهربار مقام معظم رهبری مبنی بر سال حماسه سیاسی و اقتصادی بوده را به نحوه احسن به منصه ظهور برسانیم.

مدیر عامل سازمان عمران شهرداری ساری یادآور شد: با توجه به حمایت های همه جانبه شهردار ساری، همه کارکنان سازمان عمران با دلگرمی مضاعف، رعایت کمیت و کیفیت در اجرای پروژه ها اهداف سازمانی را دنبال می کنند.

شهر ساری، مرکز مازندران بیش از 550 هزار نفر جمعیت دارد.

دیدگاه خود را ارسال نمایید